Roscoe 8

Trek Bikes Roscoe 8 Cena 10979 zł
Kolor Matte Black Olive Mulsanne Blue
Opis Koła 29-calowe z oponami o szerokości 2,6? zapewniają przyczepność, pewność i szybkość. Dzięki sztycy regulowanej możesz w sekundę obniżyć siodełko, by nie przeszkadzało podczas zjazdów. Sprężynę powietrzną Solo Air zastosowaną w widelcu RockShox można z łatwością dopasować do wagi rowerzysty i jest jednocześnie lżejsza niż standardowa. Blokada widelca pozwala na tymczasowe zablokowanie zawieszenia, co poprawia wydajność na płaskich odcinkach.
Rama
Rozmiar Ram S; M; L; XL; XS; ML
Opony
Siodło

Potrzebujesz więcej informacji?

Wierzymy, że najlepsze usługi to takie, które sa dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz wątpliwości lub uwagi — jesteśmy dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami...

Zobacz inne Górskie
Trek Roscoe 7 7439 zł
Trek Roscoe 6 5539 zł
Trek Roscoe 9 12479 zł

Rowery  Górskie

Jedno rozwiązanie na wszystkie góry

Najważniejszym celem współczesnych producentów osprzętu i ram do rowerów szosowych jest osiągniecie jak najmniejszej masy, przy zachowaniu jak największej sztywności bocznej (wpływa na efektywność energetyczną), jak największej liczby przełożeń i jak najmniejszego oporu aerodynamicznego produkowanych rowerów, nie przekraczając przy tym norm i definicji narzucanych przez UCI wg. których minimalna waga roweru nie może przekraczać 6,8 kg.