Roscoe 7

Trek Bikes Roscoe 7 Cena 7439 zł
Kolor Matte Trek Black Miami Green/Trek Black Teal/Trek Black
Opis Koła 29-calowe z oponami o szerokości 2,6? zapewniają przyczepność, pewność i szybkość. Dzięki sztycy regulowanej możesz w sekundę obniżyć siodełko, by nie przeszkadzało podczas zjazdów. Sprężynę powietrzną Solo Air zastosowaną w widelcu RockShox można z łatwością dopasować do wagi rowerzysty i jest jednocześnie lżejsza niż standardowa. Blokada widelca pozwala na tymczasowe zablokowanie zawieszenia, co poprawia wydajność na płaskich odcinkach.
Rama Alpha Gold Aluminum, ALL NEW, slacker geometry
Rozmiar Ram L; XS; XL; M; S; ML
Widelec RockShox Recon Silver RL, Solo Air, Motion Control Damper, alloy steerer, 140mm travel
Hamulce Shimano MT200 hydraulic disc
Środek Suportu XR4 TI TLR 2.6"" tires
Przerzutka Tył Shimano Deore, 1x12 speed
Opony XR4 TI TLR 2.6"" tires
Siodło

Potrzebujesz więcej informacji?

Wierzymy, że najlepsze usługi to takie, które sa dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz wątpliwości lub uwagi — jesteśmy dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami...

Zobacz inne Górskie
Trek Roscoe 8 10979 zł
Trek Roscoe 6 5539 zł
Trek Roscoe 9 12479 zł

Rowery  Górskie

Jedno rozwiązanie na wszystkie góry

Najważniejszym celem współczesnych producentów osprzętu i ram do rowerów szosowych jest osiągniecie jak najmniejszej masy, przy zachowaniu jak największej sztywności bocznej (wpływa na efektywność energetyczną), jak największej liczby przełożeń i jak najmniejszego oporu aerodynamicznego produkowanych rowerów, nie przekraczając przy tym norm i definicji narzucanych przez UCI wg. których minimalna waga roweru nie może przekraczać 6,8 kg.